Voice Recognition
X
Header Background

Türkçe Çeviri

2021-22 ögretim yili için Okul Öncesi Egitime katilin!


Okul Öncesi Egitim 4 yasindan büyük çocuklarin Kres için hazirlanmalarina yardimci olmak amaciyla olusturulmus kar amaci gütmeyen bir organizasyondur ve Montgomery County, Dayton Sehri ve yerel hayirseverler tarafindan finanse edilmektedir.

Okul Öncesi egitime katilan aileler su sosyal yardimlari ÜCRETSIZ olarak alacaktir

  1. Posta yoluyla ev adresinize gönderilecek olan özel olarak seçilmis Ayin Kitabi.

  2. Çocugunuzun evde ögrenmeye devam etmesine yardimci olacak eglenceli faaliyetler içeren aylik Oyun Kutusu.

  3. Çocugunuza gönderilen aylik posta karti. Posta kartlari Krese hazirlik için ipuçlari, ebeveynler için ipuçlari ve çocugunuzla birlikte yapabileceginiz eglenceli ögrenim faaliyetleri içerir.

  4. Okul Öncesi Egitimin bir parçasi oldugunuzu göstermek için bir adet ebeveyn ve bir adet çocuk için olmak üzere Okul Öncesi Egitim Tisörtleri!

  5. Çocugunuz 5 yasina girdiginde ev adresinize posta yoluyla gönderilecek olan dogum günü karti! Dogum günü karti, UDF'de kullanabileceginiz bir adet ücretsiz dondurma kuponu ve Boonshoft Kesif Müzesi'ne tek seferlik aile giris karti (alti kisilik) içerir!

  6. Kres için hazirlik ipuçlari ve ebeveynler için ipuçlari içeren haftalik kisa mesajlar.

  7. Çocugunuz ücretsiz Okul Öncesi egitim hakkina sahip degilse Okul Ücreti Yardimi.

  8. STAR Katilim Programi Dayton Sehrinde veya Dayton Devlet Okullari Bölgesinde yasayan aileler STAR Katilim programimiza katilabilir ve çocugun planlanan okul günlerinin %90'ina veya daha fazlasina geldigi her ay için 25 ABD dolari alir.
© 2023. Preschool Promise. All Rights Reserved.